گزارش کنسرت هنرجویی 5 اسفند 1401

کنسرت هنرجویی آموزشگاه موسیقی اورنگ در تاریخ 5 اسفند ماه در سالن اجرای آکادمی 5 خط برگزار شد. بنا بر برنامه ریزی قبلی این اجرا برای سازهای کلاسیک تدارک دیده شده بود. در این کنسرت دوگروه ارکسترال کودکان و بزرگسالان به سرپرستی سرکار خانم شاداب کاظمی برنامه اجرا کردند و دیگر هنرجوها به اجرای قطعات تک نوازی  و دونوازی پرداختند.

برنامه با اجرای گروه ارکستر کودکان آغاز شد و در ادامه نوازندگان با تک نوازی های پیانو ، ویولن و گیتار به اجرای برنامه پرداختند . در بین تک نوازی ها ، برخی هنرجویان اجرای دونفره گیتار و ویولن  داشتند. بعد از یک وقت استراحت کوتاه ، گروه ارکستر بزرگسال در قسمت اول اجرای خود قطعاتی را برای تماشاگران نواختند.

 در قسمت بعدی برنامه  دو تن از هنرجویان سازهای ایرانی یک اجرای دونفره تار و تنبک انجام دادند. این اجرا پیش درآمدی بود برای کنسرت بعدی آموزشگاه موسیقی اورنگ که با همراهی سازهای ایرانی خواهد بود. در ادامه تعدادی دیگر از هنرجویان به تک نوازی پیانو، گیتار و ویولن پرداختند و بعد از یک اجرای سه نفره گیتار و کاخن ، گروه ارکستر بزرگسال برای اجرای بخش دوم برنامه خود به روی صحنه آمدند و بعد از اجرای چند قطعه دلنشین برنامه را با اجرای قطعه “ای ایران ای مرز پرگهر” به پایان رساندند.

لازم به یادآوری است که این کنسرت هنرجویی شاهد هنرنمایی تعداد کمی از هنرجویان آموزشگاه موسیقی اورنگ بود و انشااله در کنسرتهای بعدی از حضور تعداد بیشتری از هنرجویان بهره مند خواهیم شد.

 در پایان لازم می دانیم از زحمات اساتید گرانقدر خانمها و آقایان نگار صفرزاده و بهار میرکمالی (پیانو) ، کیهان کوهستانی (گیتار) ، محمد وکیلی و نوید کیوانی (پیانو)، کامران منتظری (تنبک) و به طور ویژه از خانم شاداب کاظمی که مدیریت و رهبری گروههای ارکستر را بر عهده داشتند و با تلاش و دلسوزی هنرجوها را در مدت زمان کوتاه برای برنامه آماده کردند نهایت تشکر و قدردانی را اعلام کنیم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اساتید مرتبط

نوید کیوانی مدرس پیانو
نوید کیوانی
مدرس پیانو
نگار صفرزاده آموزش پیانو
نگار صفرزاده
مدرس پیانو
بهار میرکمالی - آموزش پیانو - آموزشگاه موسیقی اورنگ
بهار میرکمالی
مدرس پیانو
خانم شاداب کاظمی مدرس ویولن در آموزشگاه موسیقی اورنگ
شاداب کاظمی
مدرس ویولن
کیهان کوهستانی
کیهان کوهستانی
مدرس گیتار کلاسیک
کامران منتظری
کامران منتظری
مدرس تنبک
محمد وکیلی
محمد وکیلی
مدرس تار، پیانو، تئوری موسیقی و هارمونی

رویدادهای مرتبط

کنسرت هنرجویی اسفند 1401
کنسرت هنرجویی اسفند 1401
زمان برگزاری :
5
اسفند
1401

ادامه مطالعه

اخبار اورنگ
مطالب بیشتر
مرضیه خواننده ایرانی
آموزش موسیقی

مرضیه

خدیجه اشرف‌السادات مرتضایی با نام مستعار مرضیه  خواننده ایرانی در سال 1303 در تهران به

ادامه مطلب »
عارف قزوینی تصنیف‌ساز، موسیقی‌دان و شاعر مشهور انقلابی
آموزش موسیقی

عارف قزوینی

ابوالقاسم عارف قزوینی  تصنیف‌ساز، موسیقی‌دان و شاعر مشهور انقلابی در سال 1259 در قزوین به

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *