مستر کلاس گیتار کلاسیک پیمان صمیمی

مشخصات

مدرسان : پیمان صمیمی

زمان برگزاری :
بهمن
1400

هزینه : تماس بگیرید

مستر کلاس گیتار کلاسیک پیمان صمیمی

مستر کلاس استاد پیمان صمیمی برای دومین بار در آموزشگاه موسیقی اورنگ نیمه دوم بهمن ماه برگزار می‌شود.
با توجه به محدودیت ظرفیت و زمان از علاقه‌مندان تقاضا می‌شود برای ثبت نام در اسرع وقت تماس بگیرند

این مسترکلاس دارای 25% تخفیف برای دانشجویان می باشد.

مدیر هنری : کیهان کوهستانی

رزومه استاد صمیمی :

پیمان صمیمی تحصیلات خود در حیطه موسیقی را در مؤسسه موسیقی "Cleveland" و مدرسه موسیقی "Thornton" در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به پایان رساند.
(با مدارک لیسانس، فوق لیسانس، مدرک GC در نوازندگی گیتار کلاسیک و گذراندن دروسی در خصوص مهندسی صوت و مدیریت هنری. معلمین و مربیان وی شامل اسكات تنانت ، ویلیام كاننگایزر (اعضای برنده جایزه GRAMMY®️ گروه چهار گیتار لس آنجلس) ، جان هولمكویست ، جیسون ویو ، په په رومرو ، علیرضا تفقودی و سیامك سنایی هستند.

وی در سال 2009 به دفتر نمایندگی آژانس هنرمندان پرآوازه ی "Opus 3 Artists" , "LLC" ملحق شد و با همکاری تعداد زیادی تکنوازان و رهبران ارکستر در مدیریت آن سهیم بود.

طی این فعالیت ها شبکه ای از متخصصان صنعت موسیقی از سرار دنیا را تشکیل داد.

او به عنوان سرپرست هنری به انجمن فیلارمونیک "Orange County" در سال 2013 ملحق شد و روی اداره ی امور و برنامه ریزیِ تکنوازان، گروه های موسیقی مجلسی و ارکستر ها نظارت داشت.

وی به عنوان یک عضو هیئت مدیره و مشاور هنری جشنواره موسیقی Laguna Beach (با مشارکت Laguna Beach Live)، تولید و برنامه ریزی جشنواره مذکور را در سال 2015 هدایت کرد که منجر به اولین اجرای همراه با فروش کامل بلیط در تاریخ سیزده ساله این جشنواره شد.

پس از جلب اعتماد بسیاری از هنرمندان و با اطلاعات وسیع خود درباره هنرمندان و رپرتوار ها که باعث شهرت وی شده است، مؤسسه هنری Aranjuez Artists, Inc را در سال 2015 بنیان نهاد تا آن ها را در سطح کشور و بین المللی بشناساند.

وی به طور مکرر دعوت می‌شود تا در مورد مسائل تجاری صنعت موسیقی مرتبط با مدیریت مؤسسات غیرانتفاعی، مدیریت هنرمندان، مشاغل در موسیقی پرورش دادن مهارت های کارگشایی، سخنرانی کند.

او جهت تدریس در خصوص تجارت و کارگشایی موسیقی به دانشکده موسیقی Thornton در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، جشنواره و مسابقه ی بین المللی نوازندگان برجسته گیتار 2016 (Wroclaw, لهستان)، جشنواره بین المللی GuitART در میامی ایالت فلوریدا و مدرسه عالی موسیقی دانشگاه Chapman در اورنج کانتی ایالت کالیفورنیا (که در فصل پاییز به این مکان آخر برخواهد گشت) دعوت شده است.

سابقه وی در ضبط کردن اصوات، A&R و مدیریت هنرمندان باعث شده است که او به عنوان یک نامزد بسیار محبوب برای قضاوت در هیئت داوران جشنواره ها و مسابقات تبدیل شود.
از بین جشنواره ها و مسابقاتی که او را اخیراً دعوت کرده اند میتوان ۹ امین دوره و مسابقه بین المللی گیتار در Olsztyn (لهستان)، مسابقه ی بین‌المللی و نوازندگان برجسته ی گیتار در Wroclaw، مسابقه بین‌المللی گیتار JoAnn Falletta در سال 2018 در شهر بوفالو در ایالت نیویورک آمریکا و جشنواره و مسابقه گیتار کلاسیک Gohar & Ovanes Andriassian در سال 2018 و اجلاس گیتار Central Valley در کالج شهر Frasno در ایالت کالیفرنیا را نام برد.

اشتراک گذاری

این رویداد را به دوستان خود اطلاع دهید

اساتید مرتبط

سازهای مرتبط

رویدادهای دیگر

کنسرت هنرجویی اسفند 1402 آموزشگاه موسیقی اورنگ
کنسرت هنرجویی اسفند 1402
زمان برگزاری :
18
اسفند
1402
کنسرت هنرجویی سازهای ایرانی 17 آذر 1402
کنسرت هنرجویی سازهای ایرانی 17 آذر
زمان برگزاری :
17
آذر
1402
اجرای هنرجویی10 شهریور ماه 1402
اجرای هنرجویی 10 شهریور ماه 1402
زمان برگزاری :
10
شهریور
1402
اجرای هنرجویی 27 مرداد ماه 1402
اجرای هنرجویی 27 مرداد ماه 1402
زمان برگزاری :
27
مرداد
1402
کنسرت هنرجویی اسفند 1401
کنسرت هنرجویی اسفند 1401
زمان برگزاری :
5
اسفند
1401
کلاس گروهی تئوری
کلاس گروهی تئوری موسیقی، ریتم و نت
زمان برگزاری :
تیر
1400