یاسر جلالوند

مدرس ویولن

فارغ التحصیل كارشناسی رشته ويولن و كارشناسی ارشد پداگوژي از كنسرواتوار سانتا چِچیلیا کشور ایتالیا شهر رم كه در شمار معتبرترين كنسرواتوار هاي بين المللي جهان است ،مي باشد.
یاسر جلالوند ویولن را در کلاس جوزپه کروستا از پداگوژیست های برتر کشور ایتالیا که دارای کرسی استاد تمامی و ژوری بسیاری از آزمون‌ها و مسابقات و نیز استاد ویولن کنسرواتوار رم و نوازنده سابق آنسامبل معروف کرمونا می‌باشد ادامه داد.
او در گرايش آنسامبل نيز از كلاس های روبرتو گاللتو که از اساتيد مطرح کنسرواتوار رم و پيانيست عضو انجمن بين الملي اساتيد موسيقي اروپا مي باشد بهره گرفت.

وي از سال ٢٠١٥ بعنوان نوازنده ثابت در اركستر اصلي كنسرواتوار رم به كار مشغول شد و در سال ٢٠١٧ به سمت مدير فني اركستر كنسرواتوار رم منصوب شد .
در جشنواره سالانه ي جايزه بهترين معلم جهان كه هر سال با حضور مقامات بلند پايه ي جهان از جمله روساي مختلف جمهور و امراي كشورهاي شيخ نشين نشين برگزار ميشود ، بعنوان مدير فني اركستر منتخب ايتاليا و كنسرت مايستر ويولن دوم ، همراه اركستر به کشور امارات سفر كرد كرد و بعنوان اولين ايراني در اين مقام با خواننده مطرح ايتاليايي آندره آ بوچلي به اجرا پرداخت .
در سال ۲۰۱۸ از سوی کنسرواتوار رم به عنوان ویولنیست و پداگوژیست و دستیار اساتید کانادایی برای شرکت در مسترکلاس دانشگاه موسیقی کانادا تورنتو انتخاب شد شد و همکاری با دانشگاه تورنتو رو در کارنامه خود به ثبت رساند.
همکاری با اركسترهاي مختلفي از جمله اركستر فيلارمونيك تهران به رهبری نادر مشایخی ، اركستر صدا وسيما به رهبری لوریس هوویان، اركستر دانشگاه هنر از دیگر سوابق وی در ایران می‌باشد .

سوابق کاری در ایتالیا:
از سوابق اجراهاي او در خارج از كشور ميتوان به اجرا بعنوان کنسرت مایستر ویولن دوم ارکستر خواننده مطرح تنور ایتالیا آندره ا بوچلی در تور کشور امارات و همكاري با اركستر جوانان آكادمي سانتا چِچيليا به رهبري تونينو باتيستا براي ضبط مستند آپوكاليپس در كوير در شبكه (زد دي اف ) آلمان ، بيش از ده ها كنسرت با اركستر اصلي كنسرواتوار رم در تئاتر اليزه و شهرهای مختلف ایتالیا که منجر به همكاري با رهبران بزرگ ايتاليا از جمله برونو اپره آ ، تونينو باتيستا و داريو لوكانتوني (از شاگردان برنشتاين ) اشاره كرد.